Доступність посилання

ТОП новини

У Запорізькій області в день виборів продовжують агітувати – «Опора»


У Запорізькій області фіксують численні порушення виборчого законодавства у день голосування. Про це повідомила Радіо Свобода координатоо громадської мережі «Опора» в цьому регіоні Катерина Коротченко.

«Соціологічна компанія, яка належить мажоритарному кандидату, представнику попередньої влади та місцевому бізнесмену, проводить екзит-пол у 75-му окрузі. Але вона це робить просто на території виборчих дільниць, таким чином агітуючи за свого кандидата. Агітатор одної з партій, заснованої міністром попереднього уряду, ходять у день голосування по квартирах запоріжців і агітують. На одній з дільниць міста взагалі висить величезний плакат з портретом кандидата, представника попередньої влади і директора авіабудівного підприємства. В місті Пологи в бюлетенях навпроти прізвища кандидата Вадима Кривохатька – проставили штамп «вибув», хоча це не відповідає дійсності», – повідомила Коротченко.

Крім того, за її словами, спостерігачі у Василівському районі Запорізької області помітили біля дільниці автобус із 45-ма «тітушками» та викликали міліцію. Також мережа «Опора» зафіксувала випадки, коли на окремих дільницях області спостерігачі від однієї з партій записують, хто за кого голосував, і на запитання громадян зауважують, що робити це їм доручило керівництво партії.

Загалом на «мапі порушень» станом на 19.00 вказано, що в Запорізькій області майже всі порушення мали місце у містах Запоріжжя, Мелітополь, Токмак та Василівка.

За даними ЦВК, станом на 19:00, понад 38,29% виборців проголосували в округах Запорізької області.

XS
SM
MD
LG