Доступність посилання

ТОП новини

Окружна комісія у Волновасі на Донеччині поновила роботу


В місті Волноваха Донецької області після артобстрілу відновила роботу окружна виборча комісія №60. Про це повідомляє прес-центр спільної моніторингової кампанії Донецької облорганізації «Комітету виборців України» та громадянської мережі «Опора».

За словами спостерігачів, «військові, які забезпечують охорону окружкому, дозволили членам комісії продовжити свою роботу, члени дільничних комісій вже почали транспортувати виборчу документацію в ОВК».

Спостерігачі відзначили, що на момент початку бойових дій, окружна комісія встигла прийняти документи від двох дільничних виборчих комісій, але направила їх протоколи на уточнення. Таким чином, в даний час окружна виборча комісія №60 не опрацювала протоколів жодної дільниці, повідомили в прес-центрі.

За інформацією спостерігача, бойові дії в Волновасі припинилися близько 3:00, після цього «вибухів вже не було чутно, але військові не дозволяли комісії продовжити роботу».

О 2:00 в місті Волноваха Донецької області недалеко від місця розташування окружної виборчої комісії №60 розпочалися бойові дії, через що члени окружної комісії тимчасово призупинили роботу.

XS
SM
MD
LG