Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 00:07

Вибори показали, що настрої Донбасу не змінилися – соціолог


Олексій Антипович

Частина Донбасу, вільна від сепаратистів, на рівні 35% проголосувала за «Опозиційний блок», обравши знову фактично Партію регіонів, заявив в ефірі Радіо Свобода директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

За його словами, політичні настрої жителів Донбасу не змінилися.

«Якщо б ми мали всю територію Донбасу, включно з Донецьком, тоді б і комуністи пройшли і все на світі, і це б суттєво змінило баланс. Зміна свідомості людей – це довготривалий процес. На жаль, пострадянське минуле відіграє значну роль», – зазначив Олексій Антипович.

На думку соціолога, електорат південного сходу завжди голосував за вказівкою, або за радянською традицією – за владу, зокрема за Партію регіонів, за комуністів.

За опрацьованими майже 66% голосів у загальнодержавному багатомандатному виборчому округу, «Опозиційний блок» найбільшу підтримку здобув у Донецькій (37,95%), Луганській (33,88%) і Харківській (32,84) областях.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG