Доступність посилання

ТОП новини
15 Липень 2018, Київ 23:17

Українських військових, які утримували 32-й блокпост біля села Смілого на Луганщині, бойовики випустили із оточення. Про Радіо Свобода повідомив активіст громадської ініціативи «Армія SOS» Юрій Касьянов.

«Російські воєначальники поставили умову, щоб до 12-ї ночі вони всі звідти вийшли, інакше – їх всіх там роздовбають. Наскільки я розумію, наше командування вирішило не проводити операцію по розблокуванню, а погодилося на вимоги сепаратистів», – каже Касьянов.

Про це на своїй сторінці у Twitter написала також журналістка «Громадського ТБ» Настя Станко.

«Всі, що були на 32-му, вийшли з боєприпасами і з важкою технікою. Уже минули 31-й блокпост», – написала Станко.

За повідомленнями журналістів і активістів, раніше у понеділок українським військовим дозволили забрати тіла загиблих. За інформацією Станко, вдалося забрати тіла 4 загиблих. З них – троє «айдарівців» та один із командирів Національної гвардії. Також, за її словами, бійці забрали останки ще 5–6 загиблих. Після того вдень у понеділок вони повернулися на блокпост.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Офіційного підтвердження чи спростування цієї інформації наразі немає.

Спеціальна спостережна місія в Україні Організації з безпеки і співпраці в Європі оприлюднила в суботу результати роботи своїх спостерігачів за попередні дні, в яких мовиться, що блокпост українських військ у селі Смілому Луганської області був в оточенні сепаратистів станом на 21 і 23 жовтня.

Становище в цій місцевості різко загострилося в середині місяця після наступу сепаратистів. Відтоді ЗМІ і користувачі соцмереж багато разів заявляли, що два блокпости, 31-й і 32-й, опинилися в оточенні. Силовики попередніми днями щоразу заперечували факт оточення. Зокрема, 20 жовтня у прес-центрі АТО заявляли, що бойовики, які блокували українські блокпости біля Смілого, «розсіяні та відступили», а 22 жовтня – що на цей блокпост «організована доставка боєприпасів, продуктів харчування, питної води». Останніми ж днями вони не коментують повідомлень про оточення, а лише повідомляють, що становище на 32-му блокпості «без змін».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG