Доступність посилання

ТОП новини

Росія: щодо Савченко хочуть відкрити нову справу за «незаконний перетин кордону»


Надія Савченко
Надія Савченко

У Росії українську льотчицю Надію Савченко хочуть судити за «незаконний перетин кордону». Про це у своєму twitter повідомив її адвокат Микола Полозов.

Він вважає, що нова справа щодо Савченко – це відповідь російської влади на обрання її депутатом Верховної Ради.

Крім того, у Росії українську льотчицю-офіцера, яка брала участь в АТО як доброволець, звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів, які перебували в Україні нелегально і в лавах сепаратистів висвітлювали їхні напади на українських силовиків.

Савченко взяли під варту в Росії після того, як її, захоплену в полон сепаратистами, незаконно перевезли через кордон і влаштували її передачу російським силовикам. За даними захисту, вона потрапила в полон іще до загибелі росіян і тому не могла бути причетною до цього.

13 жовтня українську льотчицю доставили в Інститут імені Сербського для проходження психіатричної експертизи, проти проведення якої вона протестувала. 17 жовтня адвокат льотчиці заявив, що її катують.

Вчора суд продовжив термін арешту Савченко до13 лютого 2015 року.

26 жовтня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Савченко очолює список партії «Батьківщина». За даними ЦВК, ця політична сила потрапляє до складу нового парламенту.

XS
SM
MD
LG