Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 14:07

Коломойський не має жодного стосунку до «Самопомочі» – Войціцька


Вікторія Войціцька

Політичне «Об’єднання «Самопоміч» жодним чином не пов’язане з олігархом Ігорем Коломойським, запевнила Радіо Свобода член партії Вікторія Войціцька.

«Коломойський, як і інші олігархи, немає ніякого стосунку до «Самопомочі». Ми не хочемо мати жодних стосунків з старою владою, і в тому числі через олігархів», – розповіла Войціцька в ефірі програми «Ми Разом».

Відповідаючи на запитання про фінансування виборчої кампанії, представник партії «Самопоміч» зазначила, що «все будувалося на прямому спілкуванні з виборцями».

«Об’єднання «Самопоміч» не має великого «гаманця» й тому кампанія будувалася на основі поїздок регіонами й прямого спілкування з людьми», – пояснила Войціцька.

За її словами, партія «Самопоміч» пропонує зняти депутатську недоторканність й у жодному разі не йти, навіть на ситуативну співпрацю з колишніми регіоналами, які знову пройшли до парламенту.

Наразі ЦВК опрацювала понад 99% електронних протоколів. «Самопоміч» набирає 10,99 % голосів. Партія вперше потрапляє до Верховної Ради.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Recommended

XS
SM
MD
LG