Доступність посилання

ТОП новини

Сестра Савченко заявляє про завершення психіатричної експертизи щодо Надії


Українська льотчиця Надія Савченко
Українська льотчиця Надія Савченко

У Росії українській льотчиці Надії Савченко провели психіатричну експертизу, результати якої засвідчили, що вона – здорова. Про це заявила сестра льотчиці Віра Савченко, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Сестра арештованої в Росії льотчиці вважає, що російська сторона будь-яким чином намагається відправити Надію на вимушене лікування або на території Російської Федерації, або в Україну.

Наступного тижня Віра Савченко разом з адвокатом Надії Марком Фейгіном планує поїхати в Москву, щоб зустрітися з Надією та з’ясувати питання її вимушеного лікування.

Водночас адвокат у своєму twitter зазначив, що захисту офіційно поки що не повідомляли про закінчення експертизи Надії Савченко в інституті Сербського і визнання її осудною.

У Росії українську льотчицю-офіцера, яка брала участь в АТО як доброволець, звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів. Крім того, вчора стало відомо, що проти Савченко хочуть відкрити ще одну справу – за «незаконний перетин кордону».

13 жовтня українську льотчицю доставили в Інститут імені Сербського для проходження психіатричної експертизи, проти проведення якої вона протестувала. 17 жовтня адвокат льотчиці заявив, що її катують.

27 жовтня суд продовжив термін арешту Савченко до 13 лютого 2015 року.

XS
SM
MD
LG