Доступність посилання

ТОП новини

«Свобода» оголосила мобілізацію прихильників для оскарження виборів


Олег Тягнибок біля ЦВК, 30 жовтня 2014 року

Всеукраїнське об’єднання «Свобода», яке, за попередніми даними, набирає менше 5% на парламентських виборах, оголошує загальну мобілізацію своїх прихильників для оскарження результатів виборів щодо цієї політичної сили. Про це заявив під час мітингу під стінами ЦВК Олег Тягнибок.

«Олігархи і прихильники Януковича роблять усе, щоб «Свобода» не потрапила до нового парламенту. Наша фракція за ці два роки виконувала всі домовленості з нашими колишніми партнерами, з якими ми стояли на Майдані. Не критикували їх, бо це би шкодило Україні. Ми б тоді не скинули Януковича. А вони – не виконували. Руками інших сил обливали нас брудом. Але не впадаймо у відчай. Бо ми – перемогли. Хоча б тому, що наша ідеологія, наші гасла, за які раніше могли бити або переслідувати, стали ідеологією більшості політичних сил, які сьогодні пройшли до парламенту», – сказав Тягнибок.

Інший свободівець, віце-спікер Верховної Ради сьомого скликання Руслан Кошулинський запевнив, що на виборах мали місце певні фальсифікації які, зокрема, занизили відсоток, набраний «Свободою».

«Ми наполягаємо на перевірці підрахунку голосів. Якщо виявиться, що фальсифіковано хоча б по одному голосу на кожній українській дільниці, це означатиме, що об’єднання «Свобода» проходить до парламенту», – заявив Кошулинський Радіо Свобода.

Об’єднання «Свобода», за попередніми даними ЦВК, набирає 4,71% на парламентських виборах. Для проходження в парламент цій силі наразі бракує менше ніж 0,3%.

Водночас за мажоритарними округами до Верховної Ради проходить сім свободівців. Делегація з представників цієї партії зайшла в ЦВК, і вимагає в керівника цієї комісії Михайла Охендовського перерахувати голоси на всіх дільницях, де можуть бути фальсифікації з метою заниження результату ВО «Свобода».

XS
SM
MD
LG