Доступність посилання

ТОП новини

Міжнародні жіночі організації нагородили відзнаками Надію Савченко й Ірину Довгань


Ірина Довгань

Міжнародні жіночі організації – Інформаційно-консультативний жіночий центр і La Strada – нагородили спеціальними відзнаками українську льотчицю, арештовану в Росії Надію Савченко і громадську активістку з Донбасу Ірину Довгань. Обидві перемогли у номінації, яка стосується участі жінок у політиці, повідомила Радіо Свобода координатор Інформаційно-консультативного центру Олена Суслова.

«Ірина Довгань і Надія Савченко отримали відзнаку у номінації, яка стосується наступних слів: «Якщо жінка гідна увійти на ешафот, то вона гідна увійти до парламенту». Тому двоє жінок, які після дуже великих випробувань змагались за місце у парламенті, нагороджено такими відзнаками», – зазначила Суслова.

Відзнаки за внесок у підтримку Збройних сил України отримали волонтерки Тетяна Ричкова (Дніпропетровськ) і Лариса Полулях (Вінниця), повідомила Суслова.

У Росії українську льотчицю-офіцера, яка брала участь в АТО як доброволець, звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів. Крім того, вчора стало відомо, що проти Савченко хочуть відкрити ще одну справу – за «незаконний перетин кордону». Вона перебуває під вартою. 13 жовтня українську льотчицю доставили в Інститут імені Сербського для проходження психіатричної експертизи, проти проведення якої вона протестувала.

Савченко є першим номером у списку партії «Батьківщина», яка, за попередніми даними ЦВК, проходить до парламенту.

Інформація про Ірину Довгань набула широкого розголосу після того, як сепаратисти у серпні прив’язали її до «стовпа ганьби» у Донецьку. Численні світові видання опублікували фото знущань над нею. Довгань балотувалася до парламенту як самовисуванець в окрузі №47 у Донецькій області. За попередніми даними, вона займає сьоме місце, в окрузі лідирує кандидат від «Опозиційного блоку» Юрій Солод.

XS
SM
MD
LG