Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2018, Київ 10:19

Журналісти показали фортецю міністра екології уряду Азарова. Аерозйомка


Колишній міністр екології і природних ресурсів Микола Злочевський звів дві фортеці для приватного користування під Києвом – знайшли маєтки екс-міністра і провели аерозйомку журналісти програми Радіо Свобода «Схеми».

Ділянка площею майже 4,5 гектара розташована між Вишгородом і селом Хотянівка, на березі обвідного каналу Київського водосховища.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Як йдеться в розслідуванні, земельна ділянка належить компанії «Великі ключі», співзасновником якої з найбільшим внеском до статутного фонду є сам екс-міністр Микола Злочевський. Маєток оточений високим парканом. На території, крім двох однакових «дзеркальних» будівель, що нагадують фортеці у псевдороманському стилі, є лазня, гараж, фонтани, багато статуй лицарів. Мешканці Хотянівки скаржаться, що озброєна охорона маєтку забороняє підпливати до берега, хоча ще два роки тому можна було риболовити і відпочивати.

Голова громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга» Тетяна Тимочко зазначає, що будувати поруч із греблею і водосховищем заборонено природоохоронним законодавством.

«Будівництво в межах гідротехнічних споруд, розташованих у системі охоронних зон водосховищ заборонено законом України. Будь-яке промислове чи приватне будівництво там незаконне», – каже вона.

Микола Злочевський перебував на посаді міністра екології і природних ресурсів в уряді Азарова із 2010 по 2012 рік. Злочевський є власником газовидобувної компанії Burisma Holdings. Він виявився недоступним для коментарів. За даними журналістів програми «Схеми», Микола Злочевський зараз не в Україні.

XS
SM
MD
LG