Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 23:13

Журналістська спільнота Росії засудила дії актора Пореченкова


Михайло Пореченков

Глава Спілки журналістів Москви Павло Гусєв різко засудив дії актора Михайла Пореченкова, який у відеоролику, знятому біля аеропорту Донецька, стріляє з кулемета, будучи при цьому в касці з написом «Преса».

«Ми так довго домагалися, щоб наші кореспонденти носили бронежилети, щоб їм видавали каски, і раптом приходить людина, яка одягає цю уніформу і починає стріляти. Якщо завтра або післязавтра, не дай бог, будуть вбиті або поранені наші журналісти, нехай Пореченков знає, що їх кров – на його руках і що він не мав права брати в свої руки зброї», – заявив Гусєв.

У Союзі журналістів Росії заявили, що чекають вибачень від актора. Секретар організації Павло Гутіонтов назвав поведінку Пореченкова безвідповідальною.

Відео, на якому Михайло Пореченков у військовій формі і касці з написом «Преса» стріляє з кулемета, з’явилося в мережі в четвер, 30 жовтня.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Згодом актор заявив, що це була постановочна сцена, що він стріляв холостими і що зміг знайти бронежилет і шолом лише із написом «Преса».

Служба безпеки України і Міністерство внутрішніх справ повідомили про відкриття кримінального провадження проти Пореченкова, зокрема, за участь у терористичній діяльності.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG