Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ погодила повідомлення про підозру лідерам бойовиків Гіркіну та Безлеру


Генеральна прокуратура України погодила повідомлення про підозру лідерам бойовиків Ігорю Гіркіну та Ігорю Безлеру у незаконному позбавленні волі або викраденні людини, катуванні, умисному вбивстві. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Процесуальне керівництво у цьому провадженні за фактом позбавлення волі та умисного вбивства проукраїнських активістів Юрія Поправки, Володимира Рибака та Івана Дяковського здійснює Генпрокуратура.

Ігор Гіркін (Стрєлков) – колишній так званий «міністр оборони» угруповання «ДНР», російський полковник із місцем прописки у Москві, який прибув на Донбас із Криму в квітні. Українська влада пов’язує його із ГРУ Росії.

Гіркін пропав у серпні, коли «інформаційне агентство» «ДНР» повідомило, що він важкопоранений. Однак вже наступного дня Олександр Бородай, так званий «прем’єр-міністр» угруповання «ДНР», заявив про відставку Гіркіна.

Ігор Безлер («Біс») – один із керівників бойовиків. У ЗМІ з’явилася інформація про начебто загибель Безлера, однак у липні у МВС повідомили, що він перебуває в Росії.

XS
SM
MD
LG