Доступність посилання

ТОП новини

У Москві біля закритого «McDonald’s» провели акцію проти російських санкцій


У Москві близько сорока осіб взяли участь в акції проти рішення російської влади обмежити імпорт продуктів − у відповідь на західні санкції, запроваджені відносно російських чиновників, підприємств і банків у зв'язку з подіями на сході України.

В суботу люди вишикувалися в чергу до «McDonald’s» на Пушкінській площі, закритому, як заявляють контрольні органи, з технічних причин.

Як повідомляє один з очевидців, відразу після того, як учасники акції зібралися, до ресторану під'їхав автозак. Співробітники поліції заявили, що акція не узгоджена, і закликали людей розійтися, оскільки вони «заважають проходові громадян». Учасники акції притиснулися до стіни, в результаті поліцейські не стали втручатися в події.

В серпні 2014 року, після того, як Росія у відповідь на санкції Заходу запровадила часткову заборону на ввезення продуктів з країн Євросоюзу і США, Росспоживнагляд почав перевірки ресторанів швидкого харчування «Макдональдз». Понад десяток ресторанів американської мережі по всій Росії тимчасово зупинив роботу. У Росспоживнагляді стверджують, що були порушені санітарні норми, а самі перевірки ніяк не пов'язані з політикою.

XS
SM
MD
LG