Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 22:53

Протягом 10 днів бойовики можуть піти у наступ – Борислав Береза


У найближчі дні бойовики можуть піти у наступ, щоб спровокувати загострення конфлікту. Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловив керівник інформаційного центру «Правого сектору», кандидат на народного депутата Борислав Береза.

«Все говорить про те, що бойовики спробують провести досить серйозну провокацію у вигляді наступального руху. Якщо протягом 10 днів не відбудеться наступ, то наступне загострення конфлікту ми побачимо лише навесні», – сказав він.

Раніше керівник Центру військово-політичних досліджень «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук повідомив, що обʼєднані війська російської армії і бойовиків закінчили формування кількох ударних угруповань. За словами Тимчука, у складі цих угруповань – близько 14-15 тисяч російських найманців і військовослужбовців Росії, а також 10-12 тисяч бойовиків з місцевих бандформувань. Підтвердження цієї інформації з інших джерел наразі немає.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG