Доступність посилання

ТОП новини
24 листопада 2020, Київ 13:33

США посилюють перевірки для безвізових іноземців


Сполучені Штати оголосили сьогодні, що посилюють попередні перевірки іноземців, які хочуть прибути до США, скориставшись можливістю безвізового приїзду. Ідеться про відвідувачів-громадян 38 країн світу, в першу чергу європейських, щодо яких США здійснюють програму «винятку з візових вимог».

Як заявив міністр внутрішньої безпеки США Джей Джонсон, тепер такі відвідувачі муситимуть подавати наперед додаткову паспортну і контактну інформацію про себе.

Цей крок запроваджений у час, коли дедалі зростають загрози від людей із громадянством згаданих країн, переважно мусульман за вірою, які брали участь в угрупованнях ісламістів у Сирії чи Іраку.

США не вимагають віз від громадян лише кількох держав чи територій світу, та громадяни ще 38 країн наразі проходять за програмою «винятку з візових вимог» і теж мають можливість відвідувати США без візи – але в разі прибуття літаком чи судном усе одно мають наперед отримати електронний дозвіл через інтернет. Ця процедура вимагає подати про себе певні дані, список яких тепер розширюють.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG