Доступність посилання

ТОП новини
19 Вересень 2018, Київ 21:14

Уперше депутатів до Верховної Ради на звільненій частині Донбасу обирали вільно – Порошенко


Президент України Петро Порошенко

Уперше депутатів до Верховної Ради на звільненій частині Донецької та Луганської областей обирали вільно, на конкурентній основі. Про це йдеться у заяві президента України Петра Порошенка, яка опублікована на сайті президента.

«За 17 років, протягом яких на Донбасі панував клан Януковича, в регіоні забули, що таке чесне голосування. Ті, кого обрали і підтримали, скажу прямо, здебільшого не герої нашого часу. Хоча важливо, що всі вони стоять на позиціях єдності України. Я поважаю вибір вільної частини Донбасу, зроблений на виборах до Верховної Ради України 26 жовтня», – зазначає Порошенко.

Крім того, президент зазначив, що готовий до діалогу з тими, кого обрали виборці Донбасу.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео: Адміністрація Президента України

За попередніми даними ЦВК, «Опозиційний блок», який очолює колишній міністр енергетики Юрій Бойко, посів перші місця за кількістю голосів на позачергових парламентських виборах у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях і другі позиції на Одещині та Миколаївщині.

Головний редактор інтернет-видання «ОстроВ» Сергій Гармаш у ефірі Радіо Свобода заявив, що результат виборів на сході був «визначений домовленістю між «Опозиційним блоком», практично це Партія регіонів, і «Блоком Петра Порошенка». Крім того, за словами Гармаша, навіть деякі представники «Блоку Петра Порошенка» були колишніми регіоналами.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG