Доступність посилання

ТОП новини

Нацгвардія заперечує причетність до обстрілу школи у Донецьку


Донецьк, місце обстрілу

Командування Національної гвардії категорично спростовує інформацію російських ЗМІ щодо причетності до обстрілу школи у Донецьку, заявляють у прес-службі Нацгвардії.

«Ніякого стосунку до подій, які стосуються обстрілу школи в Донецьку, Нацгвардія не має. Крім того, у районі населеного пункту Піски Донецької області, з якого, за версією тих самих ЗМІ, вівся вогонь, немає жодного бійця Нацгвардії. На озброєнні Національної гвардії немає артилерійського озброєння, про яке йдеться у повідомленнях», – мовиться у повідомленні.

Російські ЗМІ вкотре здійснюють спроби дискредитувати Національну гвардію України в очах громадськості, наголошують у прес-службі.

Вчора внаслідок обстрілу 63-ї школи у Донецьку загинуло двоє підлітків, ще 3 чи 4 особи поранені. Сепаратисти покладають відповідальність за обстріл школи на українських військових. Водночас МЗС України звинувачує сепаратистів у скоєному, а у РНБО заявили, що снаряд прилетів із території, підконтрольної бойовикам.

Слідчий комітет Росії за фактом обстрілу школи в Донецьку порушив кримінальну справу. За версією російського слідства, військовослужбовці Збройних сил України та Національної гвардії здійснили обстріл за вказівкою командирів та посадових осіб Міністерства оборони України, Збройних сил України та Національної гвардії України. У Слідчому комітеті Росії вважають, що мета скоєного – «знищення національної групи російськомовного населення», яке живе на території, захопленій угрупованням «ДНР».

XS
SM
MD
LG