Доступність посилання

ТОП новини

Уряд доручив перевести всі бюджетні установи з підконтрольної бойовикам території


Проросійські бойовики на сході України, архівне фото
Проросійські бойовики на сході України, архівне фото

Кабінет Міністрів доручив перевести з території, яку не контролює українська влада, всі бюджетні установи, підприємства й організації до 1 грудня. Про це йдеться в постанові уряду №595, опублікованій на сайті Кабміну.

Відповідно до документа, перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, визначається Кабміном за поданням Служби безпеки України.

Уряд затверджує тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню й надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької й Луганської областей.

Крім того, Кабмін доручив Міненерговугіллю, Міністерству соціальної політики, Міністерству регіонального розвитку, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції, Донецькій та Луганській облдержадміністраціям підготувати та подати уряду проект закону щодо визначення механізму врегулювання розрахунків за поставлені та неоплачені енергоносії на тимчасово неконтрольованій території за рахунок коштів, передбачених для виплати пільг та субсидій на даній території.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет Міністрів не буде виділяти бюджетні кошти для фінансування окремих районів Донбасу, які контролюють проросійські сепаратисти.

XS
SM
MD
LG