Доступність посилання

20 Лютий 2018, Київ 20:08

Уряд не фінансуватиме території, підконтрольні бойовикам – Шлапак


@Shutterstock

Уряд на сьогодні не має можливості багато в чому забезпечувати фінансування тих територій, які не контролюють сили АТО. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив міністр фінансів Олександр Шлапак.

За його словами, в зоні проведення АТО наразі дуже складна ситуація із банківською, бюджетною та казначейською системами. І ризик перевезення туди готівки є надзвичайно високим.

«Ризик, в тому числі для людей, які будуть це робити. Ось чому, у випадку якщо людина хоче працювати і отримувати всі виплати, вона повинна приїхати на «велику» країну і зареєструватися відповідним чином», – пояснив Олександр Шлапак.

«Ми будемо платити виключно тим шахтам, які сьогодні перебувають на території, яку контролюємо. Це вимушене рішення, оскільки ми не маємо можливості багато в чому на сьогодні забезпечувати фінансування на тих територіях, які не контролюємо», – сказав міністр фінансів.
Уряд пропонує свій варіант вирішення проблеми людей, які працюють на Донбасі: їм допомагатимуть знайти роботу, і вони отримуватимуть соціальні виплати.

«Ми будемо пропонувати наступний варіант: якщо шахтарі, або працівники шахтового управління приїдуть на велику територію і в нас будуть вакансії, то ми із задоволенням приймемо їх на роботу. У випадку ж, якщо таких вакансій не буде, то вони будуть реєструватися на біржі для безробітних, будуть отримувати певні виплати, а далі шукатимуть собі роботу. А ми будемо їм допомагати», – сказав Олександр Шлапак.

Раніше прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет Міністрів не буде виділяти бюджетні кошти для фінансування окремих районів Донбасу, які контролюють проросійські сепаратисти.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG