Доступність посилання

ТОП новини

Тягнибок має залишатися на чолі «Свободи» – Бенюк


Олег Тягнибок

Один із провідних членів Всеукраїнського об’єднання «Свобода», колишній депутат парламенту Богдан Бенюк заявив сьогодні, що лідер партії Олег Тягнибок має залишатися біля її керма, незважаючи на те, що «Свобода» не подолала на парламентських виборах 5-відсотковий бар’єр.

«Олег Тягнибок заявив себе як лідер, який, по-перше, не втратив авторитету в громадян України, а по друге, він має авторитет у нас, в однопартійців. Якби у нас з’явився лідер, який міг би його замінити – то інша справа, а поки що Олег є лідером», – сказав Бенюк в інтерв’ю Радіо Свобода.

Він закликав не списувати партію «Свобода» з рахунків, заявивши, що «не варто думати, що нині – все, кінець і «Свободи» не буде». «Бо «Свобода» створила в парламенті плацдарм для патріотів України. І серед інших партій є представники, які відповідають званню патріота України», – сказав Богдан Бенюк.

Проте, заявив він, в інших партіях, які пройшли до Верховної Ради, є й багато людей, які не відповідають званню «патріот України» і депутатському мандатові – причому, за його словами, і серед демократичних партій і блоків.

«Свободі» не вистачило менш як три десятих відсотка, щоб пройти до парламенту за партійними списками. Її вочевидь представлятиме лише кілька депутатів, обраних у мажоритарних округах.

XS
SM
MD
LG