Доступність посилання

ТОП новини

У Росії заявляють, що не перешкоджають CNN працювати


У Міністерстві зв’язку та масових комунікацій Російської Федерації заявили, що чинне російське законодавство не перешкоджає телеканалу CNN поширювати свою інформацію в кабельних і супутникових мережах Росії, зазначають у прес-службі відомства.

«Законодавство дозволяє закордонним новинним каналам здійснювати мовлення на території Росії, для чого передбачені легальні форми і способи. За консультаціями для отримання необхідних ліцензій представники телеканалу можуть звернутися в Мінкомзв’язок Росії. В міністерстві виступають за можливість доступу громадян Росії до найрізноманітніших джерел інформації, в тому числі іноземних»,– йдеться у заяві російського відомства.

Раніше повідомлялось про припинення мовлення американського телеканалу CNN в Росії. За даними російських ЗМІ, телеканал припинить мовлення в Росії з 31 грудня. Водночас московське бюро CNN продовжить роботу без змін.

Канал CNN мовить у Росії через кабельні і супутникові компанії.

Нещодавно в Росії ухвалили поправки до закону «Про ЗМІ», згідно з якими з 2016 року частка іноземного капіталу в будь-яких російських ЗМІ не може перевищувати 20 відсотків. Раніше іноземці могли володіти 50 відсотками в російських ЗМІ.

XS
SM
MD
LG