Доступність посилання

ТОП новини

Президент Польщі заявив про підтримку України через переміщення військ на Донбасі


Броніслав Коморовський

Президент Польщі Броніслав Коморовський під час телефонної розмови з Петром Порошенком заявив про підтримку та солідарність з Україною через загрози, спричинені переміщенням військових та важкого озброєння на територію Донбасу з боку російського кордону. Про це повідомляє прес-служба президента України.

Порошенко та Коморовський також домовились продовжити діалог під час заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Оксамитної революції та зустрічі президентів Вишеградської четвірки та Німеччини у Братиславі 16 листопада.

Співрозмовники обговорили етапи підготовки державного візиту президента України до Польщі, що запланований на кінець цього року.

Сьогодні ОБСЄ повідомила, що її моніторингова місія в Україні за три кілометри на схід від центру Донецька спостерігала нову колону військової техніки: 43 зелені військові вантажівки без прикметних знаків із брезентовими покриттями їхали до центру захопленого сепаратистами міста. Раніше, у неділю, спостерігачі організації повідомляли про переміщення «Градів» і гаубиць на територіях, підконтрольних бойовикам.

XS
SM
MD
LG