Доступність посилання

ТОП новини

Пропозиції Яценюка щодо нового складу Кабміну учасники переговорів ще не обговорювали


Верховна Рада, архівне фото

Учасники коаліційних переговорів ще не обговорювали пропозиції прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо складу нового Кабінету міністрів, заявив представник партії «Блок Петра Порошенка» Микола Томенко.

«Я думаю, що це позиція прем’єр-міністра. Вона продиктована тим, що ми погодили на цих коаліційних переговорах, що прем'єр вносить (кандидатуру – ред.) до складу уряду й бере на себе політичну відповідальність за нього. Ця теза погоджена всіма п’ятьма партіями», – заявив він.

Томенко зазначив, що оголошення кандидатур «ні з ким це не погоджено», а міністрів має пропонувати коаліція.

За його словами, коаліція пропонує кандидатури до уряду, після цього відбувається обговорення і голосування по кожній кандидатурі на посаду міністра.

Водночас представник партії «Народний фронт» В’ячеслав Кириленко зазначив, що під час коаліційних переговорів було вирішено, що прем’єр-міністр пропонує свої кандидатури в новий Кабмін.

За його словами, робоча група щодо коаліційної угоди не буде обговорювати кандидатури, запропоновані Яценюком, це зробить кожна партія самостійно.

Сьогодні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив кандидатури міністрів у новому Кабінеті міністрів.

Напередодні представник партії «Народний фронт» Вікторія Сюмар повідомила, що учасники коаліційних переговорів досягли консенсусу: коаліція буде формуватися винятково фракціями, а Кабмін – прем’єр-міністром за узгодження з коаліцією.

XS
SM
MD
LG