Доступність посилання

ТОП новини

«Блок Порошенка» пропонуватиме свої кандидатури в новий Кабмін


Павло Розенко

Партія «Блок Петра Порошенка» має намір запропонувати свої кандидатури в новий Кабінет міністрів після затвердження складу коаліції у Верховній Раді восьмого скликання. Про це повідомив представник партії «Блок Петра Порошенка» Павло Розенко.

«Після того, як нам буде зрозумілий склад коаліції, після того, як будуть зафіксовані принципи коаліційної угоди і хоча б парафовано коаліційну угоду, – тільки після цього почнуться реальні переговори про формування складу Кабінету міністрів», – зазначив він.

За словами Розенка, на сьогодні жодних офіційних пропозицій від «Блоку Петра Порошенка» щодо нового складу Кабміну не висувалося і не обговорювалося.

Раніше у партії «Блок Петра Порошенка» повідомили, що учасники коаліційних переговорів ще не обговорювали пропозиції прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо складу нового Кабінету міністрів.

Сьогодні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив кандидатури міністрів у новому складі уряду.

Напередодні представник партії «Народний фронт» Вікторія Сюмар повідомила, що учасники коаліційних переговорів досягли консенсусу: коаліція буде формуватися винятково фракціями, а Кабмін – прем’єр-міністром за узгодженням із коаліцією.

XS
SM
MD
LG