Доступність посилання

30 Травень 2017, Київ 12:15
Новини | Політика

Президент ввів у дію рішення РНБО щодо незаконних «виборів» на Донбасі


Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки й оборони за 4 листопада 2014 року. Відповідний указ оприлюднений на сайті глави держави.

Йдеться про рішення РНБО «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях», ухвалені на засіданні 4 листопада.

Згідно з документом, так звані «вибори», що тривали на підконтрольній бойовикам території Донбасу 2 листопада, визнаються незаконними, а будь-які органи, їхні посадові та службові особи, утворені, обрані, сформовані та призначені за результатами так званих «виборів» 2 листопада, «є такими, що утворені, обрані, сформовані, призначені і діють усупереч Конституції та законам України».

Також у рішенні РНБО є положення «підтримати пропозицію президента України щодо внесення ним у встановленому порядку на розгляд Верховної Ради України як невідкладного законопроекту про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Крім того, згідно з рішенням РНБО, уряду доручено невідкладно вирішити щодо порадку надання гуманітарної допомоги населенню Донецької та Луганської областей.

Повний текст рішення доступний на сайті глави держави.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG