Доступність посилання

ТОП новини

Президент ввів у дію рішення РНБО про забезпечення енергобезпеки держави


Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України за 4 листопада 2014 року «Про стан забезпечення енергетичної безпеки держави та невідкладні заходи щодо сталого проведення опалювального сезону 2014/15 року». Відповідний указ оприлюднений на сайті глави держави.

У своєму рішенні РНБО зокрема доручила уряду забезпечити використання видобутого в Україні газу виключно для задоволення потреб населення та житлово-комунального господарства у період нинішнього опалювального сезону. Крім того, уряду доручили вжити заходів для поліпшення стану розрахунків за енергоносії усіма категоріями споживачів, зокрема й шляхом запровадження з 1 грудня 2014 року системи попередньої оплати за споживання енергоносіїв.

Кабміну також доручено забезпечити стягнення заборгованості з ТЕЦ та ТЕС за спожиті ними електричну енергію і природний.

«Міністерству енергетики та вугільної промисловості України доручено опрацювати у тижневий строк, з метою зменшення використання природного газу та мазуту вітчизняними ТЕЦ та ТЕС, питання щодо імпорту (у разі економічної доцільності) електричної енергії з Російської Федерації для її постачання споживачам», – йдеться у рішенні РНБО.

Повний текст рішення доступний на сайті президента України.

XS
SM
MD
LG