Доступність посилання

ТОП новини
14 Жовтень 2019, Київ 09:49

Вміст «гуманітарного конвою» Україні невідомий – Лисенко


Речник РНБО Андрій Лисенко

Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста та українські прикордонники не могли оглянути черговий «гуманітарний конвой» з Росії, що перетнув кордон 16 листопада між 6:00 та 7:00. Про на брифінгу повідомив речник РНБО Андрій Лисенко.

«Український зведений підрозділ прикордонників і митників здійснив лише візуальне спостереження за проходженням російського вантажу через державний кордон без виконання покладених на нього контрольних функцій. Вміст вантажу та його призначення українській стороні невідомі», – сказав Лисенко.

Російські засоби інформації повідомили сьогодні про прибуття на території сходу України, які контролюються озброєними проросійськими сепаратистами, сьомого так званого «гуманітарного конвою» з Росії.

Росія дотепер шість разів незаконно вводила в захоплені сепаратистами й російськими військами території в частині Донбасу автоколони з невідомим вантажем, які вона називає «гуманітарними конвоями», – без дозволу української сторони, без супроводу представників Міжнародного комітету Червоного Хреста й на порушення міжнародних норм.

Україна і Червоний Хрест відмовляються приймати чи супроводжувати їх, бо Росія не подає детального переліку вантажів або повідомляє про вантажі, які не можуть бути визнані гуманітарними.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG