Доступність посилання

ТОП новини

Співробітники колонії застосовували силу до засудженої Тимошенко – прокуратура


Прокуратурою Харківської області двом працівникам Качанівської виправної колонії (№ 54) оголошено про підозру у застосуванні сили до голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Вказані співробітники, заступники начальника колонії, підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

«Зазначені особи ввечері 20 квітня 2012 року за відсутності медичних показань для екстреної госпіталізації, а також передбаченого статтею 117 Кримінально-виконавчого кодексу України примусового транспортування до лікувального закладу, незаконно та протиправно застосували до засудженої Юлії Тимошенко фізичне насильство»,– йдеться у повідомленні.

Згідно результатів медичної експертизи, зазначаютьу прокуратурі, своїми протиправними діями підозрювані нанесли Юлії Тимошенко легкі тілесні ушкодження.

22 лютого Верховна Рада ухвалила постанову про виконання міжнародних зобов’язань України щодо звільнення екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Того ж дня Тимошенко вивезли з будівлі лікарні Харкова на сидячому візку, вона прибула на Майдан.

Тимошенко в жовтні 2011 року було засуджено до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році.

З травня 2011 року через погіршення здоров’я Тимошенко перебувала у лікарні «Укрзалізниці» в Харкові.

XS
SM
MD
LG