Доступність посилання

ТОП новини
14 Жовтень 2019, Київ 07:27

Лавров: спроби зробити Росію стороною конфлікту в Україні контрпродуктивні


Сергій Лавров

Києву слід вибудовувати діалог безпосередньо з угрупованнями «ДНР» і «ЛНР», а не намагатися зробити Росію стороною конфлікту, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

Виступаючи у Держдумі Росії, Лавров звернув увагу на те, що дії української влади «відображають дуже сильне прагнення «партії війни» в Києві зробити все, щоб виключити ополчення, виключити «ДНР» і «ЛНР» із числа учасників переговорного процесу і змусити Захід домагатися згоди Росії виступати стороною конфлікту».

«Це абсолютно контрпродуктивна і провокаційна лінія, яка не має жодних шансів на успіх», – сказав Лавров.

За його словами, Києву потрібна «лише розмова безпосередньо з тими, хто повстав проти незаконного, антиконституційного державного перевороту і не захотів жити за тими правилами, які організатори та виконавці перевороту почали нав’язувати всій країні».

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг 18 листопада звинуватив Росію в «серйозній військовій розбудові» як на сході України, так і на російському боці кордону.

Тим часом, речник російського президента Путіна Дмитро Пєсков заявив, що його країна прагне отримати «стовідсоткові гарантії», що Україна не вступить до НАТО.

Дивитись коментарі (5)

XS
SM
MD
LG