Доступність посилання

ТОП новини

Одеські активісти вимагають відставки начальника обласної міліції


Активісти в Одесі зібралися в неділю на віче, на якому відзначали річницю початку руху Євромайдан в місті. А після запланованого мітингу біля пам’ятника Дюку де Рішельє близько 200 активістів рушили до ГУ МВС в Одеській області. З вигуками «Люстрація» люди вимагали відставки Івана Катеринчука, очільника обласної міліції.

Його звинувачують у затягуванні розслідування за фактом побиття активістів під Одеською ОДА в лютому цього року. Також активістів обурили дії міліції щодо акції «Демальянсу» в суботу, коли міліція не дозволила активістам поставити наметове містечко під будівлею МВС в Одесі.

Активістів зустрів кордон міліції, який не підпускав громадян до будівлі. Врешті до людей вийшов заступник начальника обласного управління МВС Віктор Кузнєцов, який пообіцяв звітувати громадськості щодо ходу розслідування суботнього інциденту та інших резонансних справ, які стосуються протиправних, на думку активістів, дій міліції.

У суботу одеські активісти планували встановити наметове містечко біля будівлі ГУ МВС Одеської області. Акція була приурочена до річниці розгону одеського Євромайдану, коли співробітники міліції знесли наметове містечко біля пам’ятника Дюкові, побили і заарештували деяких його організаторів.

XS
SM
MD
LG