Доступність посилання

ТОП новини

Японія виділила Україні 6 мільйонів доларів США фінансової допомоги – посол


Японія виділила Україні 6 мільйонів доларів США фінансової допомоги. Про це сьогодні в Дніпропетровську заявив надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні Сіґекі Сумі.

«Ще в березні цього року Японія пообіцяла надати Україні допомогу в розмірі 1,5 мільярда доларів. Два тижні тому також був підписаний Меморандум про порозуміння з віце-прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Меморандум передбачає фінансування 6 мільйонів доларів», – зазначив Сумі.

За його словами, ці гроші підуть на реабілітацію в галузі базових соціальних програм у регіонах, які близькі до територій, де йдуть бої, велика частина коштів передбачена на реабілітацію будинків для сиріт, шкіл і на реалізацію медичних програм.

Він також заявив, що для Японії дуже важливою є територіальна цілісність та економічна стабільність України і наголосив, що російська інтервенція в східній Україні повинна бути зупинена.

Крім того, посол Японії в Україні заявив, що Японія розглядає питання про фінансування 6 грантових проектів, які будуть реалізуватися на Дніпропетровщині, вартість кожного – близько 100 тисяч доларів США. Нове сучасне обладнання у рамках грантової програми отримають Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 4, обласна клінічна лікарня імені Іллі Мечникова, Межівська та Покровська районні лікарні.

XS
SM
MD
LG