Доступність посилання

ТОП новини

Конфлікт навколо WizzАir погано впливає на репутацію уряду – заява


Американська торгова палата, українські та західні економісти, фахівці інвестиційних компаній називають тривожною заяву авіакомпанії Wizzair про можливість її виходу з українського ринку. Про це йдеться в заяві, під якою міститься 21 підпис.

«Нові авіаційні правила є беззаперечним доказом того, що українська влада не збирається проводити економічні чи інституційні реформи з метою повернути Україну до стабільного розвитку», – наголошують автори заяви і додають, що запропоновані зміни «негативно впливають на міжнародну репутацію новообраного уряду».

Цього тижня авіакомпанія WizzАir заявила, що розроблений Державіаслужбою новий порядок видачі та анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній «призведе до зменшення кількості доступних маршрутів і скорочення кількості авіаперевізників, між якими пасажир може вибирати, що в свою чергу призведе до підвищення цін на квитки».

Частину суперечливих питань сторони вирішили 25 листопада на зустрічі в Міністерстві інфраструктури.

Після цієї зустрічі голова Державіаслужби Денис Антонюк сказав, що причин припиняти польоти немає. «У WizzAir є великий пул призначень, за якими вони можуть літати без змін і без додаткових вимог. Все, що є, можна використовувати і додавати нові маршрути з тих, які вже є у них в правах», – відзначив Антонюк.

У компанії WizzAir натомість відзначили, що не отримали відповіді на запитання, чому «призначення на перельоти з Києва в Рим, Барселону, Варшаву та Будапешт не були підписані головою Державіаслужби».

XS
SM
MD
LG