Доступність посилання

ТОП новини

Росія вже готова ввести в Україну черговий «гуманітарний конвой»


Один із попередніх російських «гуманітарних конвоїв» незаконно в’їжджає на територію України, архівне фото

У Росії вже сформована і готова до введення в Україну автоколона вже восьмого так званого «гуманітарного конвою» до захоплених сепаратистами частин Донбасу, заявив у суботу в місті Ростові-на-Дону чільний посадовець Міністерства надзвичайних ситуацій Росії Олег Воронов.

За його словами, понад сто автомашин мають доставити понад 1200 тон вантажів, переважно будівельних матеріалів, а також продуктів харчування і «матеріалів для підтримання об’єктів життєзабезпечення». Як сказав посадовець, обсяг вантажу формували на підставі заявок «влади Донецька й Луганська».

Раніше в МНС Росії заявляли, що мають намір ввести цей конвой в Україну в неділю.

Росія вже сім разів незаконно вводила на захоплені наразі проросійськими сепаратистами й російськими військами частини території Донбасу автоколони з невідомим вантажем, які вона називає «гуманітарними конвоями», – без дозволу української сторони, без супроводу представників Міжнародного комітету Червоного Хреста й на порушення міжнародних норм. Україна і Червоний Хрест відмовляються приймати чи супроводжувати їх, бо Росія не подає детального переліку вантажів або повідомляє про вантажі, які не можуть бути визнані гуманітарними.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG