Доступність посилання

ТОП новини

Росія вже готова ввести в Україну черговий «гуманітарний конвой»


Один із попередніх російських «гуманітарних конвоїв» незаконно в’їжджає на територію України, архівне фото
Один із попередніх російських «гуманітарних конвоїв» незаконно в’їжджає на територію України, архівне фото

У Росії вже сформована і готова до введення в Україну автоколона вже восьмого так званого «гуманітарного конвою» до захоплених сепаратистами частин Донбасу, заявив у суботу в місті Ростові-на-Дону чільний посадовець Міністерства надзвичайних ситуацій Росії Олег Воронов.

За його словами, понад сто автомашин мають доставити понад 1200 тон вантажів, переважно будівельних матеріалів, а також продуктів харчування і «матеріалів для підтримання об’єктів життєзабезпечення». Як сказав посадовець, обсяг вантажу формували на підставі заявок «влади Донецька й Луганська».

Раніше в МНС Росії заявляли, що мають намір ввести цей конвой в Україну в неділю.

Росія вже сім разів незаконно вводила на захоплені наразі проросійськими сепаратистами й російськими військами частини території Донбасу автоколони з невідомим вантажем, які вона називає «гуманітарними конвоями», – без дозволу української сторони, без супроводу представників Міжнародного комітету Червоного Хреста й на порушення міжнародних норм. Україна і Червоний Хрест відмовляються приймати чи супроводжувати їх, бо Росія не подає детального переліку вантажів або повідомляє про вантажі, які не можуть бути визнані гуманітарними.

XS
SM
MD
LG