Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 20:23
Новини | Політика

Черговий «гуманітарний конвой» з Росії прибув до українського кордону


Колона МНС Росії з «гуманітарною допомогою» для Донбасу прибула до кордону з Україною. Про це повідомив заступник начальника Національного центру управління кризовими ситуаціями МНС Росії Олег Воронов, передає «ИТАР-ТАСС».

«Колона із понад 100 автомобілів розділилася на дві частини. Більше 40 автомобілів прибули на пункт пропуску «Донецьк» і більше 60 – на пункт пропуску «Матвєєв Курган» у Ростовській області, де почалося митне оформлення вантажів», – повідомив Воронов.

З середини серпня і до середини листопада Росія вже сім разів незаконно вводила на захоплені наразі проросійськими сепаратистами й російськими військами частини території Донбасу автоколони з невідомим вантажем, які вона називає «гуманітарними конвоями», – без дозволу української сторони, без супроводу представників Міжнародного комітету Червоного Хреста й на порушення міжнародних норм. Україна і Червоний Хрест відмовляються приймати чи супроводжувати їх, бо Росія не подає детального переліку вантажів або повідомляє про вантажі, які не можуть бути визнані гуманітарними.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG