Доступність посилання

ТОП новини

«Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка» пропонують Садовому крісло першого віце-прем'єра


Андрій Садовий, лідер «Самопомочі»

Політичні партії «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка» оприлюднили заяву, в якій пропонують лідеру «Самопомочі» Андрію Садовому обійняти посаду першого віце-прем'єра для спільної відповідальності за долю народу. Текст документа розміщено на офіційному сайті «Народного фронту».

«Український народ на позачергових виборах до парламенту надав демократичним політичним силам унікальний мандат довіри, віддавши більшість голосів за «Народний фронт», «Блок Петра Порошенка», об’єднання «Самопоміч», Радикальну партію Олега Ляшка та ВО «Батьківщину». Цю довіру та конституційну більшість у Верховній Раді ми зобов’язані сьогодні використати для реформ в країні, спільно розділивши відповідальність відповідно до волі народу. Перед новим Урядом стоять цілком конкретні завдання – боротьба з корупцією, посилення енергетичної незалежності, реформа політичної системи, економічні реформи, децентралізація та реформа місцевого самоврядування», – йдеться у заяві партій.

«Для того, аби здійснити необхідні перетворення, до роботи в Уряді мають бути залучені люди, які мають відповідний досвід, бачення та авторитет, які довели спроможність здійснювати перетворення. Ми вважаємо, що всі ефективні управлінці в країні сьогодні мають долучитися до творення змін в рамках спільної роботи Кабінету Міністрів, Президента та Верховної Ради. Вважаємо, що, зокрема, для втілення децентралізації в Уряді на посаді першого віце-прем’єр-міністра має працювати міський голова Львова Андрій Садовий, відомий фахівець в цій сфері місцевого самоврядування і якому, разом з партією об’єднання «Самопоміч», українці висловили значну підтримку на парламентських виборах», – йдеться у заяві .

«Ми підтримуємо залучення провідних фахівців, в тому числі і з інших країн, для реалізації реформ в Україні. Сьогодні Україна має унікальний шанс на швидкі та якісні перетворення. Заради цього політики мають взяти на себе всю відповідальність за реалізацію прагнень народу, за реформи та подальшу долю країни», – йдеться в документі.

21 листопада представники «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Самопомочі», Радикальної партії Ляшка й «Батьківщини» підписали проект тексту коаліційної угоди.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG