Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко призначив уповноваженим президента з прав людей з інвалідністю Сушкевича


Президент Петро Порошенко призначив уповноваженим президента з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича, повідомляє прес-служба глави держави.

За словами Порошенка, під час проведення консультацій щодо кандидатур на посаду уповноваженого фактично всі висловилися за Сушкевича.

«Маємо робити все для того, щоб захистити права людей з обмеженими можливостями. Я тут ваш партнер, ваш союзник», – заявив президент України під час зустрічі з людьми з обмеженими можливостями, яка відбулася в Міжнародний день інвалідів.

У свою чергу Валерій Сушкевич назвав рішення про запровадження в Україні інституту Уповноваженого президента з прав людей з інвалідністю проявом європейського підходу до людей з особливими потребами.

«Це надзвичайно ефективний механізм. Важливо, що ми разом з президентом будемо створювати суспільство для всіх, примушуючи виконавчу владу через інститут Уповноваженого робити рівні права і можливості для всіх», – заявив він.

Сушкевич є президентом Національного комітету спорту інвалідів України (Національного Паралімпійського комітету України), головою Всеукраїнського громадського соціально-політичного об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України».

1 грудня президент України своїм указом запровадив в Україні інститут Уповноваженого президента з прав людей з інвалідністю.

XS
SM
MD
LG