Доступність посилання

ТОП новини
26 листопада 2020, Київ 09:35

Росія: у Грозному стріляють, силовики оголосили «контртерористичну операцію»


Близько 1:00 за місцевим часом у столиці Чечні Грозному група озброєних осіб, яка пересувалася на трьох автомобілях, напала на пост Дорожно-патрульної служби. Згодом нападники забарикадувалися в Будинку преси, повідомляють російські агенції з посиланням на силовиків.

«До місця події стягнуті сили і засоби підрозділів ФСБ, МВС та МНС, які повністю блокували будівлю», – ідеться в повідомленні Національного антитерористичного комітету Росії.

Серед силовиків є жертви, в центрі Грозного запроваджений «правовий режим контртерористичної операції».

На відеокадрах, які з’явилися в мережі, видно, що в Будинку преси триває пожежа, по будівлі були влучання ззовні. Станом на 7:00 за місцевим часом стрілянина в Грозному тривала.

Керівник Чечні Рамзан Кадиров повідомив, що нападники, які вночі атакували пост Дорожно-патрульної служби, були одягнуті у форму поліцейських. Він також стверджує, що «операція зі знищення бандитів вступає в завершальну фазу», у Будинку преси «шість терористів уже знищені».

Чечня є нестабільним регіоном Росії. У 90-х роках минулого століття місцева влада на чолі з Джохаром Дудаєвим оголосила про незалежність від Москви, в 1994 році розпочалася Перша чеченська війна. Після багатьох років кровопролиття Росії вдалося відновити контроль над Чечнею.

Дивитись коментарі (9)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG