Доступність посилання

ТОП новини

Міліція знала про «провокації сепаратистів» у Вінниці – начальник облуправління


Правоохоронні органи використали 6 грудня понад 200 силовиків під стінами Вінницької обласної ради, оскільки мали секретну інформацію про провокації. Про це 7 грудня заявив начальник УМВС України у Вінницькій області Ігор Моренець, повідомляє «Укрінформ».

За його словами, такі дії були зумовлені «шифровкою із Генштабу про можливі провокації сепаратистів у період до 7 грудня».

Він також заперечив, що правоохоронці отримали списки вінничан, що мали бажання бути присутніми на сесії. Моренець наголосив, що ознайомився лише зі списками, до яких були включені 300 осіб «без паспортних даних, яких неможливо було ідентифікувати».

Присутній на прес-конференції представник апарату Вінницької облради Володимир Барцьось сказав, що списки активістів із необхідною інформацією були пред’явлені силовикам своєчасно.

6 грудня у Вінниці активісти штурмували будівлю облради, в результаті чого потерпіло декілька правоохоронців. В приміщенні ОДА була запланована позачергова сесія щодо відставки чинного голови облради Сергія Свитка. Активісти пройшли в будівлю, зайняли залу та президію та підготували звернення до президента щодо звільнення голови Вінницької ОДА Анатолія Олійника.

Слідчий відділ управління МВС України у Вінницький області відкрив кримінальні провадження за фактом порушення громадського порядку та побиття міліціонерів біля Вінницької обласної ради.

XS
SM
MD
LG