Доступність посилання

ТОП новини

Міненерговугілля: Кабмін погодився з пропозицією тимчасового імпорту електроенергії


Міністерство енергетики та вугільної промисловості повідомило в неділю, що Кабінет міністрів погодився з його пропозицією щодо тимчасового імпорту електроенергії з «суміжних країн» із метою уникнути «віялових» відключень електроенергії.

Розпорядження Кабміну, підписане 5 грудня, передбачає, що ціна на імпортовану електроенергію не повинна перевищувати середнього тарифу за попередній місяць для енергогенерувальних компаній, встановленого Нацкоменерго, мовиться в повідомленні.

На початку місяця міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив про необхідність почати імпорт електроенергії з Росії задля для збалансування енергосистеми України, хоча, за його словами, цей крок «політично складний».

Наприкінці минулого місяця Кабмін звільнив із посади заступника міністра енергетики і вугільної промисловості Василя Уліду саме за рішення почати імпорт електроенергії з Росії.

Брак природного газу, який припинила постачати Росія, і вугілля через захоплення сепаратистами частини Донбасу призвів і до дефіциту електроенергії в Україні.

XS
SM
MD
LG