Доступність посилання

ТОП новини
18 Червень 2018, Київ 13:08

Перша сесія Верховної Ради України VIII скликання завершить роботу 16 січня 2015 року. Це передбачає затверджений депутатами календарний план.

За відповідну постанову на засіданні 9 грудня вранці проголосували 334 народних депутатів.

Згідно з календарним планом, до кінця першої сесії залишається три пленарних тижні (8-12 грудня, 22-26 грудня 12-16 січня). Між цими тижнями народні депутати працюють у комітетах, комісіях, фракціях і групах і з виборцями.

Депутати також домовилися, що в разі, якщо Кабінет міністрів України подасть на розгляд Верховної Ради проект державного бюджету на 2015 рік, то український парламент збереться на засідання в режимі ad hoc, імовірно, 15-19 грудня нинішнього року.

Тим часом, депутати фракції Радикальної партії розблокували трибуну парламенту після того, як Верховна Рада внесла до порядку денного сесії постанову про відкликання з посад у комітетах депутатів, які голосували за «закони 16 січня».

Депутати з фракції Ляшка блокували трибуну Верховної Ради, вимагаючи не допустити до керівництва у парламентських комітетах «депутатів-регіоналів, які голосували за диктаторські закони 16 січня».

XS
SM
MD
LG