Доступність посилання

ТОП новини

Законопроект про 30-відсотковий податок ще можуть допрацювати – Продан


Чи діятиме в Україні 30-відсотковий податок, обіцяний урядом?
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Резонансний законопроект про 30% податку на суму, яка перевищує витрати фізичних осіб над їхніми доходами, ще можуть змінити та допрацювати. Про це повідомила народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Оксана Продан.

За словами Продан, вона не є автором цього проекту податкової реформи, а ініціатором є уряд.

«Цей законопроект величезний, у ньому таблиця порівняльна на 400 аркушів. І там є норми і позитивні з точки зору обліку і податків. А є норми, які недоцільні, як на мене. Недоцільні, по-перше, сьогодні, коли економіка в стагнації. По-друге, якщо і вводити якісь додаткові обліки і додаткові критерії оцінки для доходів, то необхідно в обов’язковому порядку перед цим спростити все адміністрування і ліквідувати корупцію», – зазначає вона.

Продан додала, що станом на вечір 8 грудня законопроект передбачав, що українці мають на 1 січня задекларувати власність, «а далі всі фізичні особи перевірятимуться на те, чи їхні витрати відповідають їхнім доходам».

Раніше Продан заявляла, що 10 грудня відповідна законодавча ініціатива може бути направлена на розгляд в профільний комітет парламенту.

2 грудня Верховна Рада затвердила склад нового Кабінету міністрів, зокрема призначивши міністром фінансів України Наталію Яресько. Міністр повідомляла, що Міністерство фінансів зосередиться на проведенні податкової реформи і збільшенні доходів державного бюджету.

XS
SM
MD
LG