Доступність посилання

ТОП новини

Окупаційна «влада» попередила кримських татар про заборону мітингу


У Криму співробітники «прокуратури», ФСБ і МВС прийшли до кав’ярні, де перебували координатори Комітету захисту прав кримськотатарського народу, і зачитали застереження про заборону на проведення мітингів 10 грудня в День захисту прав людини.

Відео того, як активістам зачитують застереження, у Facebook розмістив активіст Куртсеіт Абдуллаєв.

При цьому він зазначив, що 10 грудня опівдні за місцевим часом біля будівлі Палацу профспілок у Сімферополі все ж відбудеться пікет на знак протесту проти порушення органами державної влади конституційних прав громадян.

Координатор Комітету, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв вказав на те, що раптова поява «прокуратури» і ФСБ в кав’ярні свідчить про стеження з боку силових структур.

«Сьогоднішнє раптова поява в кав’ярні, де ми перебували, співробітників прокуратури, МВС і ФСБ підтвердила той факт, що наші телефони прослуховуються і за нами стежать», - написав він.

9 грудня «прокуратура» і поліція Сімферополя винесли застереження Комітету захисту прав кримськотатарського народу про неприпустимість проведення мітингу в Міжнародний день з прав людини, який відзначається 10 грудня.

XS
SM
MD
LG