Доступність посилання

ТОП новини

Кожне посвідчення учасника бойових дій доводиться «вибивати»


Лише після суперечки із Полтораком нам дали довідки про участь в АТО – розвідниця
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Лише після суперечки із Полтораком нам дали довідки про участь в АТО – розвідниця

Житомир – Щоб отримати довідки про участь в антитерористичні операції (АТО), розвідниці Анастасії Поліщук із Житомира довелося посваритися з генералом Полтораком. А також – пройти усі кола бюрократичного пекла.

Настя Поліщук в зону АТО потрапила прямісінько з Майдану. Служила у Нацгвардії, брала участь у визволенні Слов’янська. Нині дівчина – старший розвідник в 11-му батальйоні «Київська Русь». Щоб отримати довідки про участь в антитерористичній операції, Насті та її побратимам довелося посваритися з генералом Полтораком.

«Коли спершу нам взагалі не хотіли давати довідки про те, що ми були просто у відрядженні, ми сказали, що не здамо зброю. Ми з Полтораком посварилися там. Буквально через години дві до нас вийшов генерал і каже, що через півгодини ви зможете отримати свої документи, свої довідки. Вони зрозуміли, що з майданівцями краще не сперечатися», – розповідає розвідниця.

Кожну таку посвідку доводиться «вибивати», говорить Настя. Але колишні майданівці навчилися боротися з бюрократією.

«Кадрові офіцери були просто шоковані тим, що ми можемо просто підійти до якогось генерала і задати йому питання напряму. Якось до нас приїхав Парубій, почалося бомбардування градами і його засунули в підвал. Там два на два кімнатка, купа людей, купа журналістів. Один з наших хлопців, який не отримав довідку про участь в АТО, підійшов і при всіх каже: «Андрію, а де моя довідка? Я тут вже півроку». Він (Парубій) відповідає: «Все зробимо, все буде. Словом, довідку йому зробили», – розповіла Анастасії Поліщук.

Дівчина переконує: більшість її побратимів на війну поїхали не заради пенсій та пільг. Втім, Анастасія не розуміє, чому люди, які щодня ризикують здоров’ям і життям – змушені проходити сім кіл бюрократичного пекла в тилу, щоб отримати посвідчення учасника АТО.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG