Доступність посилання

ТОП новини

У Грозному горить офіс правозахисного Комітету проти тортур


У Грозному підпалили офіс правозахисної організації Комітет проти тортур. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

У Грозному в суботу відбувся мітинг на підтримку матерів загиблих 4 грудня співробітників силових структур. Як передає з Грозного кореспондент Радіо Свобода, офіційним приводом для мітингу стало висловлення підтримки діям глави Чеченської республіки Рамзана Кадирова і критика на адресу правозахисників, які вважають неприпустимим використовувати принцип «колективної відповідальності» стосовно родичів екстремістів.

Відразу після мітингу співробітники зведеної мобільної групи Комітету проти тортур, що знаходяться в Грозному, помітили стеження. За ними їздив легковий автомобіль з озброєними людьми в масках. Співробітники Комітету проти тортур зайшли в готель «Грозний-сіті» і перебувають там з журналістами каналу «Аль-Джазіра». У готель приїхав заступник міністра внутрішніх справ Апті Алаудін, який, як передбачається, зустрічається зі співробітниками Комітету.

Чеченські правоохоронці почали спалення будинків і виселення з Чечні тих мешканців, чиї сини брали участь у нападі на Грозний 4 грудня.

XS
SM
MD
LG