Доступність посилання

ТОП новини

Чалий підтвердив наміри компанії Chevron відмовитися від участі в освоєнні Олеської площі


Валерій Чалий

В адміністрації президента України підтвердили інформацію про те, що американська компанія Chevron планує в односторонньому порядку покинути проект освоєння родовищ сланцевого газу на так званій Олеській площі. Про це заявив заступник глави адміністрації президента Валерій Чалий.

«Інформація про те, що вони планують зробити таке рішення, є», – сказав він, відповідаючи на запитання журналістів, чи відповідає дійсності інформація про те, що компанія Chevron вирішила в односторонньому порядку залишити проект освоєння родовищ сланцевого газу.

Крім того, за словами Чалого, на сьогодні багато підписаних раніше проектів опинилися в дуже складній ситуації, коли, зокрема, на Донбасі, є проблеми, які важко подолати в короткі терміни.

«Такі сигнали є. Сьогодні ми розглядали це питання, і я думаю, що буде проведена робота, щоб максимально утримати інвестиційні, інфраструктурні проекти, проекти в енергетичній сфері, які потребують політичних рішень», – зазначив Чалий.

Раніше українські ЗМІ повідомляли, що компанія Chevron вирішила в односторонньому порядку вийти з проекту освоєння Олеської площі.

У листопаді 2013 року Україна підписала угоду про розподіл продукції з американською нафтогазовою компанією Chevron. Компанія займається розробкою Олеської площі, де планувалось видобувати сланцевий газ.

Угоду було підписано з компанією «Надра Олеська», 90% якої належить держпідприємству «Надра України».

XS
SM
MD
LG