Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 18:47
Новини | Політика

Яценюк обіцяє Європі реформи, Європа Україні «безпрецедентну підтримку»


Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, який перебуває сьогодні з робочим візитом у Брюсселі, висловив переконання, що Україна досягне успіху, і це буде спільний успіх України та Європейського союзу, повідомляє прес-служба уряду.

Яценюк, зокрема, разом із українською делегацією взяв участь в інавгураційному засіданні Ради асоціації Україна – ЄС і за його підсумками заявив, що уряд України вже оголосив свій порядок денний реформ, який базується на Угоді про асоціацію з Євросоюзом і передбачає «швидкі та ефективні реформи в Україні».

«Це наше спільне завдання – імплементувати угоду і зробити Україну успішною», – заявив він на прес-конференції за підсумками засідання.

За його словами, Україна зможе досягти стабільності разом із європейськими партнерами. «2015 має стати роком стабілізації, а 2016-й – роком економічного зростання», – сказав Яценюк.

Єврокомісар із питань Європейської політики сусідства і переговорів про розширення Йоганнес Ган, зі свого боку, висловив на прес-конференції переконання, що найкращою відповіддю для тих, хто дестабілізує Україну, буде демонстрація того, що вона буде успішною й безпечною.

Він запевнив, що Європейська комісія буде далі надавати Україні «безпрецедентний рівень фінансової підтримки». «Але я думаю, що зрозуміло, що така підтримка надається за умови проведення реформ, без яких Україна не може сподіватися побудувати стабільне відновлення», – наголосив, як повідомляє агентство УНІАН, єврокомісар.

Він також висловив упевненість, що міжнародна донорська конференція для України відбудеться на початку наступного року.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG