Доступність посилання

ТОП новини

Сирія: ісламісти захопили дві військові бази, майже 200 вбитих


Сирійські правозахисники заявляють про загибель близько 200 людей внаслідок нападу бойовиків-ісламістів на дві військові бази у північно-західній Сирії.

За повідомленням групи спостерігачів за правами людини у Сирії, що базується у Великій Британії, у дводенних боях за базу «Ваді-Дейф» загинули 100 сирійських солдатів і 80 бойовиків.

«Ваді-Дейф» і ще одну військову базу, «Хамідіє», 15 грудня захопили представники пов’язаної з «Аль-Каїдою» групи «Фронт Ан-Нусра» і представники інших угруповань ісламістів.

Бойовики два роки тримали базу «Ваді-Дейф» в облозі через її стратегічне значення: база розташована уздовж траси, яке йде з Дамаска в Алеппо.

Сирійська моніторингова група, яка отримує інформацію від широкої мережі місцевих медиків й активістів, повідомляє, що бойовики організації «Фронт Ан-Нусра» також захопили у полон щонайменше 120 сирійських солдатів.

Як мовиться у спільному звіті Світової служби британської телерадіокомпанії «Бі-Бі-Сі» і Міжнародного центру вивчення радикалізації при Кінґз-коледжі в Лондоні, бойовики-ісламісти в різних місцях світу протягом листопада вбили 5 тисяч 42 людини.

XS
SM
MD
LG