Доступність посилання

14 Грудень 2017, Київ 10:51

Під Кабміном вимагали прозорого формування бюджету


Представники ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» вимагають від уряду прозорого формування бюджету на 2015 рік. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, активісти влаштували акцію під Кабінетом міністрів: «Прозоре формування бюджету – найкращий новорічний подарунок».

Активіст «Реанімаційного пакету реформ» Андрій Андрушків заявляє, що зараз Кабмін формує бюджет виживання і проїдання замість бюджету реформ.

За словами експерта «Реанімаційного пакету реформ» Ярослава Юрчишина, державний бюджет буде ухвалений 29-31 грудня, що не дасть змоги його якісно проаналізувати. «Якщо в бюджеті не будуть закладені кошти на функціонування Національного антикорупційного бюро, то не буде адекватної боротьби з корупцією», – сказав експерт.

Представник департаменту інформації й комунікацій із громадськістю Кабміну Олександр Ільєнко заявив, що уряд зараз доопрацьовує проект держбюджету і передасть його до Верховної Ради.

Раніше спікер Верховної Ради заявив, що закон про державний бюджет України на 2015 рік має бути ухвалений не пізніше як 26 грудня. 2 грудня Верховна Рада затвердила склад Кабміну. Перед цим прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що проект закону про державний бюджет на 2015 рік уже готовий.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG