Доступність посилання

ТОП новини

У Путіна є зручний привід розпочати війну – Нємцов


Борис Нємцов

Володимир Путін не зможе визнати повний крах своєї політики, тому у нього є єдиний шанс пояснити економічні проблеми Росії – списати все на війну, заявив опозиційний російський політик Борис Нємцов в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, у президента Росії є зручний привід для початку повномасштабної війни проти України.

«У нього (Путіна – ред.) зараз є зручний привід. Після того, як Америка ухвалила закон про підтримку України, він може сказати, що фактично йдеться про окупацію України американцями, і в ім’я захисту російського народу він починає війну. Можливості розпочати війну у нього величезні і ці можливості йому дозволять списати весь свій крах на війну», – заявив Борис Нємцов.

За словами російського опозиціонера, все свідчить, що Путін готується до війни, ухваливши військовий бюджет на 33% більший, ніж торік і продовжуючи відправляти на Донбас військових, зброю, гроші.

«Путіну не можна вірити. Вірити потрібно лише конкретним діям. На вашому місці, я б взагалі з ним не розмовляв, поки він ці дії не виконає – поки на українсько-російському кордоні не стоятимуть українські військові та прикордонники», – додав Борис Нємцов.

Протягом останнього часу фінансова система Росії переживає кризу. 16 грудня російська валюта зазнала рекордного падіння – до 80 рублів за долар.

Сьогодні рубль зміцнився після інтервенцій російського Центробанку. З початку грудня Банк Росії витратив на підтримку курсу рубля більше 10 мільярдів доларів, у тому числі майже 2 мільярди тільки за один день – 15 грудня. Ціна на нафту марки Brent сьогодні коливається трохи нижче 60 доларів за барель.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG