Доступність посилання

ТОП новини

Саміт Євросоюзу обговорить відносини з Росією і події в Україні


Нинішній саміт Євросоюзу буде першим на чолі з новопризначеним президентом Європейської ради, колишнім прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском

Лідери Євросоюзу протягом двох днів у Брюсселі обговорюватимуть напружені відносини цього об’єднання з Росією через дії Москви щодо України.

Запровадження нових санкцій не очікується. Євросоюз «не думає про посилення» покарання Росії, наводить агентство France-Presse слова неназваного дипломата. Інше анонімне джерело каже про небажання«занадто провокувати Путіна».

ЄС і США запровадили кілька раундів санкцій проти Росії у відповідь на дії Москви в Україні, де проурядові сили від квітня протистоять проросійським сепаратистам.

Росіяни вже відчувають наслідки політики своїх лідерів. До санкцій останнім часом додається дедалі нижча ціна на нафту, яка разом із газом є одним із основних джерел бюджетних надходжень Росії. Усе це призвело останніми днями до стрімкого обвалу російського рубля.

У середу рубль відіграв втрати, зафіксовані на початку тижня. Зараз за долар на біржових торгах дають менш як 60 рублів. Водночас ще тиждень тому, 11 грудня, долар у Росії котирувався на рівні 55 рублів.

XS
SM
MD
LG